220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Erdély térképe, Amszterdam, 1635

14. Blaeu, Willem Janszon (Alkmaar, 1571-Amszterdam, 1638)

Erdély térképe, Amszterdam, 1635

színezett rézmetszet, papír

430*550 mm

j.j.l.: Guiljelmum et Ioannem Blaeu

Irodalom: Szántai: Blaeu 2/a, I. kötet, 60. old., Megjelent: W. J. Blaeu: Novus Atlas das ist Abbildung und Beschreibung von allen Lander des Erdeichs