220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Magyarország térképe, London, 1676-os kiadás

1. Speed, John (1552-1629)

Magyarország térképe, London, 1676-os kiadás

színezett rézmetszet, papír

470*590 mm

j.b.l.: Iohn. Speede Ano Dom: 1626

Irodalom: Szántai: Speed 1c, II. kötet, 603. old.