220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Komárom látképe

5. Bodenehr, Gabriel (Augsburg, 1673 - 1766)

Komárom látképe

rézmetszet, papír

150*230 mm

j.b.l.: G. Bodenehr fecit et exc.

Megjelent: Bodenehr G.: Das durch den Römischen Adler von den..., Augsburg, 1720