220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Magyarország térképe, Nürnberg, 1770 körül

10. Homann, Johann Baptist (Oberkamlach, 1664 - Nürnberg, 1724)

Magyarország térképe, Nürnberg, 1770 körül

színezett rézmetszet, papír

585*685 mm

j.b.l.: I.M. Hasio....Homannianorum Heredum

Irodalom: Szántai: Hómann 9b, I. kötet, 246. old.