220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Mediterrán tengerpart

414. Salvati, Giuseppe (cca. 1900 - 1968)

Mediterrán tengerpart

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Salvati