220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vízparti részlet

401. Muzsinszky Nagy Endre (Siófok, 1886 - Siófok, 1975)

Vízparti részlet

olaj, falemez

63*80 cm

j.j.l.: Muzsinszki Nagy E.