220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tatai óratorony, 1949

417. Dobroszláv Lajos (Vinga, 1902 - Tata, 1987)

Tatai óratorony, 1949

akvarell, papír

40*50 cm

j.j.l.: Dobroszláv L. 1949