220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hatvan látképe, 1686

3. Peeters, Jacobus (Antwerpen, 1637 - 1695)

Hatvan látképe, 1686

színezett rézmetszet, papír

170*280 mm

j.b.l.: I. Peeters