220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Afrika térképe, Augusburg 1730 körül

11. Seutter, Georg Matthäus (1678 - 1757)

Afrika térképe, Augusburg 1730 körül

színezett rézmetszet, papír

515*585 mm

j.b.l.: Math. Seuttero S.