1000. Pipa
osztrák, 19. sz. vége, Knepler jelzéssel, faragott tajtékkő Ferenc József portréjával, bekarcolt K. E. és G. G. monogramokkal, fém szerelékkel, "R.N...K" jelzettel
h: 9,5 cm; szár: 58,5 cm