250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Pipa

1000. Pipa

osztrák, 19. sz. vége, Knepler jelzéssel, faragott tajtékkő Ferenc József portréjával, bekarcolt K. E. és G. G. monogramokkal, fém szerelékkel, "R.N...K" jelzettel

h: 9,5 cm; szár: 58,5 cm