250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Tejes kancsó

1012. Tejes kancsó

Herend, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, masszába nyomott HEREND és F.M. bélyegző, füle restaurált

m: 14 cm