250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kínálótál

1078. Kínálótál

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott keménycserép, jelezve az alján, máz alatti TJM családi jellel, formaszám: 179

d: 17 cm