250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Füles váza

1076. Füles váza

Zsolnay gyár, Pécs, 19. sz. vége, festett porcelánfajansz, énekesmadarakkal és virágzó ágakkal, fényes arany kontúrozással, csipkézett díszfülek, talpán öttemplom jelzet és Made in Austria-Hungaria felirat, 3049-es formaszámmal, restaurált

m: 32,8 cm