250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Díszváza

1074. Díszváza

Fischer Ignác, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott keménycserép, jelezve az alján: masszába nyomott Fischer I. Budapest, 703-as formaszám, sérült, restaurált

m: 33 cm