1011. Tintatartó, 3 db-os
Fischer Vilmos, 1885, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: Fischer V. Kolozsvár 1885, masszába nyomott 1510, S, 7 fazonszám
22*17 cm; m: 6,5 cm