250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Csésze és alj

1014. Csésze és alj

Herend (?), 1871. Mai. 18. datálással, festett, aranyozott porcelán, aranyozása kissé kopott

m: 6 cm; d: 15,5 cm