250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Díszpohár

1077. Díszpohár

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott keménycserép, jelezve az alján: máz alatti TJM családi jellel, formaszám: 533

m: 9,5 cm