1008. Kávéskancsó
Tata (?)-Fischer Mór, Herend, 1860 körül, festett porcelán kínaizáló dekorral, kiöntő csőrön mandarin alakjával, fényes aranyozással, talpán máz feletti kék címer, alatti T betű és FD szignó, teteje hiányzik, sérült
h: 15,3 cm