250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Gyertyatartó pár

1069. Gyertyatartó pár

osztrák, 19. sz. második fele, faragott gránit talapzaton bronz puttók, aranyozott bronz szerelékkel, kis sérülésekkel

m: 34,5 cm