1064. Asztali lámpa
Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, festett, aranyozott, áttört díszítésű keménycserép, bronz szerelékkel, jelezve az alján máz alatti kék Zsolnay Pécs öttemplom és "TJM" családi jellel, búra nélkül
m: 70 cm