250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Asztali lámpa

1064. Asztali lámpa

Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, festett, aranyozott, áttört díszítésű keménycserép, bronz szerelékkel, jelezve az alján máz alatti kék Zsolnay Pécs öttemplom és "TJM" családi jellel, búra nélkül

m: 70 cm