250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Csésze és alj, 2 db

1013. Csésze és alj, 2 db

Herend, 19. sz. vége, festett porcelán, színes virágos mintával, talpakon zöld, szalagos-koronás jelzet, egyik tányér sérült

d: 15,5 cm; m: 6,5 cm