250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Richter - féle kőépítőszekrény

1063. Richter - féle kőépítőszekrény

Bécs, 1900 körül, kőpor őrleményből préselt, színezett építőkocka készlet, eredeti, jelzett doboz, 3 szintes tálcarendszer, Deposé 8, 10, 12, NF, 988 CE1 számozással, papír modell-lapokkal, kis sérüléssel

12,5*34,7*24,7 cm