1073. Kancsó, 3 db+2 db csésze és alj
Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, mázas porcelánfajansz halszálka dekorral, talpakon TJM családi bélyegzőkkel és 1 db csészén öttemplom jelzettel, apró csorbulással, össz.: 7 db
d: 16,6 cm; m: 6,5-11 cm