250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Pipa

1001. Pipa

19. sz., faragott tajtékkő sas karom díszítéssel, szára 20. századi pótlás műanyagból, PAKTAS jelzettel, eredeti tokjában

h: 14 cm