250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Tálka

1007. Tálka

Herend, 1900 körül, festett porcelán rózsaszín Waldstein dekorral és Ferencz József koronás monogramjával, aranyozással, a gödöllői udvari készlet darabja, talpán máz feletti zöld szalagos, koronás jelzettel

5*9,5 cm