250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Teáscsésze

1009. Teáscsésze

Herend, 19. sz. vége, festett porcelán, plasztikus virágdíszekkel, jelezve az alján, máz alatti kék címeres jellel, kissé kopott

d: 10,5 cm