1075. Díszváza
Fischer Ignác, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott keménycserép, jelezve az alján, máz alatti kék és masszába nyomott FISCHER I. BUDAPEST jellel, talpánál apró sérüléssel
m: 29 cm