250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Díszváza

1075. Díszváza

Fischer Ignác, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott keménycserép, jelezve az alján, máz alatti kék és masszába nyomott FISCHER I. BUDAPEST jellel, talpánál apró sérüléssel

m: 29 cm