276. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kétajtós ruhásszekrény

1309. Kétajtós ruhásszekrény

255 *181*73 cm

dél - német, 18. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált, csavart oszlopokon faragott oszlopfőkkel, gazdag ón, sárgaréz és csont figurális intarziával, tetején faragott sárkánydíszes pártával, eredeti zárszerkezettel, kulccsal, kis sérüléssel