276. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Karszék

1303. Karszék

126*66*44 cm

magyar, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott, aranyozott díszítéssel, esztergált összekötőkkel, bársony borítású ülőrésszel, háttámla kárpitja sérült