276. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Komód

1320. Komód

87*106*42 cm

osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, kulcs nélkül, sérült