276. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Sarok tálalószekrény

1316. Sarok tálalószekrény

177*78*52 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, 2 db kulccsal