276. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Asztal

1301. Asztal

82*134*94 cm

magyar, 19. sz. eleje, tömör diófa, faragott díszítéssel, lábazatán jávorfa és paliszander intarziával, kihúzható, vendéglap pótolt, sérült