1310. Kétajtós ruhásszekrény
196*160*76 cm
osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, alaul két fiókkal, bronz veretekkel, eredeti zárszerkezettel, 1 db kulccsal