276. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Kétajtós ruhásszekrény

1310. Kétajtós ruhásszekrény

196*160*76 cm

osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, alaul két fiókkal, bronz veretekkel, eredeti zárszerkezettel, 1 db kulccsal