276. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Íróasztal

1307. Íróasztal

81*172*86 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, lábazatán faragott díszítéssel, három fiókkal, asztallapján jávorfa intarziával, a Báthory család címere, kulcs nélkül, kis sérüléssel Proveniencia: Báthory Józseftulajdonából