1314. Emeletes írószekreter
200*132*64 cm
osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, mahagóni intarziával, írólapja mögött 3 kis fiókkal, eredeti zárszerkezetekkel, bronz veretekkel, 2 db kulccsal, sérült