276. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Komód

1306. Komód

67*137*61 cm

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással és tömör diófa, faragott díszítéssel, kulcs nélkül, sérült