276. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Írókomód

1318. Írókomód

87*125*62 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, fekete lakkfestett oszlopokkal, lehajtható írólapja mögött 4 kis fiókkal, sárgaréz veretekkel, sérült