227. Októberi aukció > Hölgy zöld stólával

71. Karlovszky Bertalan (Munkács, 1858 - Budapest, 1938)

Hölgy zöld stólával

olaj, fa

66*53 cm

j.j.l.: Karlovszky Bertalan

sérült