227. Októberi aukció > Csendélet hegedűvel és szoborral, 1959

69. Szegedi Molnár Géza (Szeged, 1906 - Szombathely, 1970)

Csendélet hegedűvel és szoborral, 1959

olaj, vászon

100*80 cm

j.j.f.: Szegedi Molnár 1959