227. Októberi aukció > "Itáliai félsziget"

133. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

"Itáliai félsziget"

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Pleidell