227. Októberi aukció > Téli falurészlet, 1932

31. Czencz János (Ostffyasszonyfa, 1885 - Szekszárd, 1960)

Téli falurészlet, 1932

olaj, vászon

50,5*40,5 cm

j.b.l.: Czencz J. 932