227. Októberi aukció > Lány tálcával, 1918

22. Krusnyák Károly (Krizsevác, 1889 - Budapest, 1960)

Lány tálcával, 1918

olaj, falemez

70*55 cm

j.b.l.: Krusnyák K. 918