227. Októberi aukció > Mályvák, 1959

108. Szegedi Molnár Géza (Szeged, 1906 - Szombathely, 1970)

Mályvák, 1959

olaj, vászon

110*81 cm

j.j.l.: Szegedi Molnár 1959