227. Októberi aukció > Legény kokárdával, 1901

25. Belányi Viktor (Nyitraludány, 1877 - Budapest, 1955)

Legény kokárdával, 1901

olaj, vászon

70*46 cm

j.j.l.: Belányi 1901 München