227. Októberi aukció > Tengerparti sziklák

5. Mendlik Oszkár (Radvánc, 1870 - Aerdenhut, 1963)

Tengerparti sziklák

olaj, vászon kartonra ragasztva

33,5*42,5 cm

j.j.l.: Mendlik

ho.: autográf felirat