5. Mendlik Oszkár (Radvánc, 1870 - Aerdenhut, 1963)
Tengerparti sziklák
olaj, vászon kartonra ragasztva
33,5*42,5 cm
j.j.l.: Mendlik
ho.: autográf felirat