227. Októberi aukció > Vásárban - párkép

46. Pállya Carolus (Budapest, 1875 - Újpest, 1948/50)

Vásárban - párkép

olaj, falemez

12*16,5 és 15*20 cm

j.b.l.: Carolus Pállya

egyik kép keret nélkül