227. Októberi aukció > Tavaszi virágzás

94. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)

Tavaszi virágzás

olaj, vászon

50*65 cm

j.b.l.: Kézdi Kovács L.