227. Októberi aukció > Iglói tájkép

8. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Iglói tájkép

olaj, vászon kartonra ragasztva

25*39,5 cm

j.b.l.: Szepesi Kuszka