227. Októberi aukció > Mártélyi Tisza-part

125. Fejér Csaba (Karcag, 1936 - Hódmezővásárhely, 2002)

Mártélyi Tisza-part

olaj, farost

44,5*85,5 cm

j.j.l.: Fejér Cs.