227. Októberi aukció > Asztali csendélet nárciszokkal, 1955

77. Nemes József, Haranglábi (Nagyvárad, 1889 - Budapest, 1976)

Asztali csendélet nárciszokkal, 1955

olaj, vászon

46*55,5 cm

j.j.l.: Nemes 1955